16. GURUR YILIMIZ

Hakkımızda

Uluslararası insan kaynakları piyasalarında 1978 yılından, Türkiye’de ise 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren şirketimiz, kuruluşundan bu yana Türkiye’de insan kaynakları sektöründe öncülük etmektedir.

Metropol International İnsan Kaynakları ekibi olarak bir taraftan müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmeliyetçi bir iş anlayışı ile karşılarken, diğer taraftan adaylarımızın idealleri doğrultusunda bir gelecek oluşturmalarında yol gösterici olmayı hedeflemekteyiz.

Uzun soluklu, çözüm odaklı ve esnek çalışma prensibimizle müşterilerimizin insan kaynakları alanında en yakın iş ortakları oluruz. Sektörün yönünü ve değişen ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, teknolojik altyapı ve insan gücümüzü bu doğrultuda sürekli geliştiren bir anlayışa sahibiz.

İşimizi yaparken insan odaklı davranmaya özen gösteririz. Hizmet sunduğumuz bütün alanlarda uyguladığımız sistem ve yöntemler ile fark yaratırız. Bilgi ve birikimimiz, değerlerimiz ve stratejilerimiz ile sürekli büyüyen ve gelişen bir şirketiz.

Müşterilerimiz;

hizmetlerimizden yararlanabilecekleri gibi, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştireceğimiz onlara özel çözümlerimizden de faydalanabilmektedirler.