Güvenliğiniz Birinci Önceliğimizdir

Gizlilik / Kullanım Koşulları

Metropol International İnsan Kaynakları bu bölümde belirtilen politikalar ve prosedürler ile uyumlu olarak vereceğiniz kişisel bilgileri toplar, kullanır. Web sayfamıza erişerek ve Metropol International'ın sistemine özgeçmişinizi veya bilgilerinizi kaydederek, Metropol International'ın, Hükümler, Koşullar ve Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde kişisel bilgi toplamasına ve işlemesine onay verirsiniz.

Sayfamızdaki "genel başvuru" alanına yapmış olduğunuz başvuru, özgeçmişinizi kayıt bilgilerinizle birlikte Metropol International'ın özgeçmiş veritabanına kaydetmenize olanak verir. Özgeçmişiniz, Metropol International'ın özel geliştirdiği yazılım sisteminde saklanır ve bu sisteme Metropol International'ın dışında erişim bulunmamaktadır.
( Özet CV Hariç ) Gizliliğin korunması ve sisteme dışarıdan erişimin engellenmesi için en üst seviye güvenlik yazılımları ve sistemleri kullanılmaktadır. Yine de Metropol International, kendisine gönderilen veya sizin bilgisayar sisteminizde tutulan kişisel bilgilere erişen yetkisiz üçüncü taraflara karşı bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Metropol International, özgeçmişinizi olası daimi ve dönemsel açık işler için değerlendirmeye alır ve bu doğrultuda size iş fırsatları sunabilir. Özgeçmişinizi aldıktan sonra, sistemde sizinle ilgili bir kayıt yaratmak için özgeçmişinizdeki bilgilerden yararlanır. Sizden doğrudan alınan yazılı bilgileri, özgeçmişinizden alınan bilgiye ekleyebilir. Metropol International'ın yazılım sisteminde yer alan kaydınıza eklenebilecek bilgiler, sizin işe alınma sürecinizde gerekli veya yardımcı olacağı düşünülen ve yardımcı olmak amacını taşıyan bilgilerdir.

Metropol International, sizin beceri ve deneyiminizin bir profilini, Metropol International tarafından seçilen Türkiye içi veya dışındaki kuruluşlara gönderebilir. Tüm bu işlemler sırasında bilgi gizliliğini korumaya özen gösterir. Profiliniz, özgeçmişiniz ve yazılı veya sözlü olarak vermiş olduğunuz bilgilerden derlenir.

Paylaştığınız ve veya Metropol International İnsan Kaynakları'nın başka CV portalları üzerindeki ilanlarına yapmış olduğunuz başvurularınızdaki CV içeriğinde bulunan referans bilgilerinizin Metropol tarafından istendiği zaman aranılmasına izin vermiş olursunuz.

Eğer Metropol International'ın profilinizi olası işverenlere göndermesini istemiyorsanız mi@mi.com.tr adresine "CV Sil" başlıklı elektronik posta göndermenizi rica ederiz.